Osiągnij więcej

Automatyzacja czyli
wzrost efektywności

Dzięki naszym narzędziom, takim jak Wizlink i Zapier, jesteśmy w stanie automatyzować powtarzalne procesy, które generują niepotrzebne koszty, dzięki czemu skupisz się na zadaniach, które faktycznie wymagają Twojej uwagi.

Wizlink® umożliwia automatyzację procesów, takich jak składanie zamówień, przygotowywanie wysyłek, sczytywanie danych z faktur i wiele innych, dzięki czemu możemy zautomatyzować wykonywane cyklicznie czynności, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Zapier to narzędzie, które pozwala na integrację różnych aplikacji i umożliwia ich automatyczną synchronizację. Zapier umożliwia np. integrację skrzynek mailowych i kalendarza, z systemami CRM, co pozwala na efektywną optymalizację powtarzalnych procesów na każdym poziomie Twojego biznesu.

Automatyzacja procesów

Skorzystaj z oferty

Automatyzacje w dobrych cenach

Popraw efektywność Twoich działań poprzez profesjonalną automatyzację powtarzalnych procesów i stań się liderem w swojej branży

Narzędzie
Pakiet Standardowy
Pakiet Premium
Pakiet dedykowany
Opłata na utrzymanie
WIZLINK®
8 000 zł
16 000 zł
Indywidualna wycena
od 600 zł/miesiąc
ZAPIER
5 000 zł
8 000 zł
Indywidualna wycena
od 300 zł/miesiąc

W planie

W ofercie cenowej

Oferuje on standardowe rozwiązania i jest skierowany do klientów, którzy chcą wprowadzić podstawową automatyzację procesów biznesowych. Pakiet premium oferuje bardziej złożone rozwiązania, zapewniające lepszą optymalizację procesów oraz większą liczbę integracji. Pakiet dedykowany to oferta dla klientów, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań i specjalnie dostosowanego narzędzia.

Oferuje on bardziej złożone rozwiązania, zapewniające szerszą optymalizację procesów oraz większą liczbę integracji. Pakiet dedykowany to oferta dla klientów, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań i specjalnie dostosowanego narzędzia.

To oferta dla klientów, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań i specjalnego dostosowania wybranych narzędzi.

Usługa, która polega na zapewnieniu ciągłości działania integracji oraz na rozwiązywaniu błędów i problemów związanych z ich funkcjonowaniem. W ramach usługi utrzymania, nasza firma dba o aktualizację narzędzi, monitorowanie integracji oraz szybką reakcję na wszelkie problemy.

Automatyzacja pakiety cenowe

Zyskaj więcej

Pakiet usług który
jest kompleksowy

Każdy nasz pakiet automatyzacji obejmuje:
analizę procesów biznesowych
projektowanie, implementacja i konfiguracja
testowanie i optymalizację procesów
szkolenie personelu z obsługi narzędzia

Srawdź portfolio

Zobacz nasze realizacje

Umów się

Bezpłatna konsultacja
z naszym ekspertem

Zadaj nurtujące Cię pytania i uzyskaj informacje z pierwszej ręki podczas wygodnego spotkania online z naszym specjalistą.