Ruby on Sites

Poznaj Bliżej Twórców z Pasją

Historia marki

Sprawdź Historię
Ruby on Sites

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy dążą do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Nasza praca opiera się na pełnym zaangażowaniu oraz wysokiej jakości wykonania projektów. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, aby dostarczać coraz lepsze rozwiązania.

Jako odpowiedź na potrzeby klientów firmy Ruby on SaaS, której jesteśmy częścią. W ramach naszej głównej marki tworzyliśmy aplikacje webowe i mobilne dla klientów z całego świata. Z biegiem czasu otrzymywaliśmy jednak liczne zapytania z naszego rodzimego rynku, dotyczące tworzenia stron internetowych oraz sklepów internetowych. Piętrzące się oferty biznesowe skłoniły nas zatem do otworzenia się na nową dziedzinę działalności. W ten sposób właśnie powstała marka Ruby on Sites.

Poznaj zespół

Nasz Dream Team

Zespół z pasją, na który zawsze możesz liczyć.

Kacper Tarchała
CEO & CTO
Tracy Kostyra
Customer Success Manager
Wiktoria Jercha
Graphic designer
Marek Samofał
Front-end developer
CTO Kacper

CEO obu firm

Kacper Tarchała —
Nasz Ambitny Lider

Posiada ponad 6 lat doświadczenia jako starszy programista, a przez ostatnie 3 lata skutecznie pełni rolę CTO w Ruby on SaaS oraz w Ruby on Sites. Swoje stanowisko CEO zawdzięcza natomiast doskonałym umiejętnościom zarządzania oraz rozległemu doświadczeniu biznesowemu.

Niezłomna determinacja oraz zdolność do ciągłego rozwiązywania problemów pomagają mu w podejmowaniu trudnych decyzji i sukcesywnej realizacji wyznaczonych celów. Na codzień Kacper Tarchała koordynuje wszystkie działania produkcyjne na projektach dla popularnych, międzynarodowych aplikacji webowych i mobilnych oraz tworzy strategię ich rozwoju.

Jego pasja i zaangażowanie w branżę technologiczną przyczyniają się do ciągłego rozwoju obu marek oraz budowania ich silnej pozycji na rynku międzynarodowym i lokalnym.

Zobacz portfolio

Sprwadź nasze realizacje

Umów się

Bezpłatna konsultacja
z naszym ekspertem

Zadaj nurtujące Cię pytania i uzyskaj informacje z pierwszej ręki podczas wygodnego spotkania online z naszym specjalistą.