Partnerzy

Poznaj nasze partnerstwa

Współpraca z czołowymi
liderami branży

Ruby on SaaS

Marki Ruby on Sites i Ruby on SaaS są ze sobą bardzo mocno powiązane, ponieważ dzielimy tego samego CEO oraz CTO - Kacpra Tarchałę. Ruby on Sites specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych oraz automatyzacji procesów biznesowych, podczas gdy Ruby on SaaS skupia się na tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych, budowaniu zoptymalizowanych zespołów programistów oraz przeprowadzaniu profesjonalnych audytów technologicznych. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom rozwiązania w pełni kompleksowe, łączące w sobie najlepsze cechy obu marek.

Jako pracownicy mamy ze sobą świetne relacje, które przyczyniają się do pozytywnej atmosfery pracy co w połączeniu z tworzeniem ciekawych i innowacyjnych projektów sprawia, że grupa Ruby on SaaS jest fantastycznym miejscem pracy.

Platinium Cast

Dla Platinium Cast wykonujemy usługi w zakresie tworzenia stron i sklepów internetowych oraz copywritingu dla wymagających klientów. Dzięki tej współpracy możemy realizować projekty dla wielkich korporacji, co pozwoliło nam na zdobycie cennych doświadczeń i prężny rozwój naszych umiejętności. Wspólnie tworzymy projekty wysokiej klasy, które łączą w sobie elementy marketingowe oraz technologiczne. Często inspirowani jesteśmy wzajemnie do tworzenia treści, które mają prawdziwą wartość dla użytkowników i przyczyniają się do rozwoju naszych klientów.